top of page
Man OverBoord

Contact

embleem_mini_zwart01.png

Man OverBoord
Droogdokkenweg 4
2030 Antwerpen
+32 479 66 10 94

BE48 9733 6438 9527
info@manoverboord.be

 

ARTISTIEK TEAM:
 

Fran van Gyseghem - Theater / beeldende kunst * Dennis Baptist - Audio / Video Art * Lies van der Auwera - Film * Wannes Cré - Fotografie * Yahia Yousfi - Animatie en Video Art * Hinda Bluekens - Social Media * Helder Seabra - dans * Aline Cornelissen - theater * Mokhallad Rasem  - theater *
Younnis - Video art * Stephy Maes - mixed media * Enrique Noviello - muziek * Liesbeth Plettinck - kostuum * Giovanni Baudonck - slam * Jente De Graef - scenografie * Aïcha Cissé - theater * Zarah El Jadid - beeldende kunst * Iris Bouche - dans * Stefan Perceval - theater * Tina Heylen - beeldend theater * Sandra Delgadillo - dans * Lieven Slabbinck - pyrotechniek en scenografie * Hind El Jadid - slam * Vincent Focquet - performing art * Sophia Rodrigues - performing art * Micha Goldberg - performing art * Joeri Cnapelinckx - muziek * Anna Vercammen - theater * Yannick Moyson - slam * Mesut Arslan - theater * Anna Borodhikina - Slam * Nicolas Delalieux - theater * Annelore Crollet - theater * Katrijn Baeten - scenografie * Stan Wannet - beeldende kunst * Ilham El Mourabit - dans * Jonathan Vermeire - dans * Roxette Chikua - dans * Roel Poriau - muziek * Rashif El Kaoui - slam / theater * Simon Schuylenbergh - performing art / theater * Tomas de Smet - muziek * Charlotte Gillain - mime * Charles Pas - mime * Benjamin Verhoeven - theater * Birgit Kersbergen - dans * Younes van den Broeck - beeldende kunst * Elke Thuy - beeldende kunst *
 Annelies Rasker - beeldende kunst * Luka Mariën - sound en radiomaker * 

AAN BOORD:

Soraya Rademaker 

artistieke coördinatie

soraya@manoverboord.be
Aanspreekpunt integriteit (API) 

 

Jellie Schippers

artistieke coördinatie

jellie@manoverboord.be

​Klaartje Wierbos

zakelijke leiding

klaartje@manoverboord.be

Annick Verveckken
onthaal en administratie
annick@manoverboord.be
 

Lara Deruyter
productiemedewerker
lara@manoverboord.be

 

Atia Reta

communicatiemedewerker
atia@manoverboord.be
 

Saar Geerts
zakelijk advies
saar@stormkop.be

bottom of page